Jooksu Treeningseade

Jooksu treeningseade on populaarne välijõusaali seade, mis arendab nii alakeha, kui ka ülakeha lihaseid. Sobib suurepäraselt taastusravi jaoks, kuna koormus on puusa- ja jalaliigestele väike. Samuti võib pakkuda leevendust põlveliigeste probleemidele. Parandab tasakaalu, koordinatsiooni ja paindlikkust.

Konstruktsioon on valmistatud pulbervärvitud terasraamile ja kaitstud korrosiooni eest. Astmed on valmistatud alumiiniumist. Käepidemed on valmistatud torust, mille otsas on ümmargused dekoratiivsed profiili lõigatud elemendid, et tagada ergonoomika ja kasutaja turvalisus. Konstruktsioon on keevitatud ja sellel pole plastist otsi, välja arvatud laagriühendused, kus neid on võimalik hooldada/parandada. Seade on paigaldatud tugipostile, mis kinnitatakse maapinnale. Tugipost kruvitakse M16 kruvidega betooni kinnitatud ankrusse. Kinnitusmutrid on kaitstud lahtikruvimise eest.

Olemas sertifikaat, mis vastab EN 1176 nõuetele.
Seadme joonised on illustratiivsed. Toote tegelik välimus võib veidi erineda joonisest. Mõõtude erinevused kuni +/- 5% on lubatud.

Omadused

  • Mõõt
    101 x 70 x 140 cm
  • Turvaala mõõt
    400 x 400 cm
Küsin lisa

Küsin lisa